افتتاح مجله پیراشکی!

با سلام خدمت همه مخاطبان استودیو پیراشکی؛

پس از کش و قوس های فراوان و تست و بررسی سرویس های وبلاگدهی و سی ام اس های مختلف، به این نتیجه رسیدم که من به یک وبلاگ مینیمال، صرفا جهت قرار دادن مطالب آموزشی، انتقادی، دل‌نوشته و معرفی محصولات احتیاج دارم. بنابراین نیازی به یک سیستم پیچیده و سخت مانند وردپرس نیست. پس تصمیم بر این شد که یک وبلاگ بزنم.

اما چرا پرشین بلاگ؟

پرشین بلاگ بروز شده است. این بروزی خوبی های زیادی داشت اما معایبی هم دارد. یکی از خوبی های این تغییر،بروز شدن سیستم و طراحی به یک الگوی مینیمال است! الگویی که من دوست دارم و همان چیزی است که میخواستم!

اما بعضی معایب پرشین بلاگ، من رو از انتخاب این سرویس دهی مایوس می کرد. مثل محدودیت فوق شدید در شخصی سازی ظاهر سایت، عدم امکان تعبیه کتگوری برای مطالب سایت، عدم امکان افزودن دامنه جداگانه و بسیاری دیگر از این سرویس هایی که مشخصه اصلی یک سرویس وبلاگدهی هستند. ولی پس از بررسی به این نتیجه رسیدم که من، صرفا یک وبلاگ می‌خواهم! نه بیش و کم! پس چه نیازی به امکانات اضافی و دست و پا گیر است؟

پس همین شد که تصمیم گرفتم «مجله پیراشکی» رو از وردپرس، به پرشین بلاگ تغییر بدم و یک وبلاگ نویسی مینیمال و فوق العاده شیک و جذاب رو تجربه کنم!

باشد که رستگار شویم D:


/ 2 نظر / 33 بازدید
pirashkii

اولین کامنت توسط خودم :))

pirashkii

خیلی عجیبه که حتی هیچ مدیریتی روی کامنت هاهم ندارم :|